- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
0
Kto oglądał całą trylogię Igrzysk Śmierci?Jak oceniacie?Czy możliwa będzie kolejna część?
1
@Akobz Uwaga:spoiler :D
Pierwsze 2 filmy świetne. Wartka akcja, kolesie nie zagłębiali się przesadnie w przeszłość, była ona tak subtelnie "wtaczana" między poszczególne sceny. Potem w drugiej części idealne przejście z pierwszej części, ciekawie nakreśleni ci poprzedni zwycięzcy, dużo zwrótów akcji, każda postać, a nawet poszczególne przedmioty miały swoją historię.
Co do Kosogłosów...Nie wiem, może nie odpowiada mi taki "mroczny klimat", ale te filmy(głównie pierwszy) były po prostu nudne. Schizy głównej bohaterki i płacze za Piiiiita na przemian przez cały film. Ostatnia część była lepsza, jednoczesna walka o cały świat i powrót Piiiiita do normalności. Świetne przewrotne zakończenie ostatniego filmu. Finał finału taki fajny, odrealniony, może aż za bardzo.
Nie sądzę, że powstaną kolejne części.
1
@Bartek22 Chętnie bym zobaczył dalsze losy Peety i Katnis, Świetni aktorzy i oczywiści Haymitch-MISTRZ :D