- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1038 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1038 Culés
8
Agnieszka Radwańska przegrała 1-2 z Rosjanką Daria Kasatkiną w 1/8 finału turnieju w Pekinie.
1
@samueleto Ty/Pan sie serio nudzisz/nudzi.
17
@Rewolucja123 Samuel robi tutaj dobra robotę. Wrzuca ciekawostki z różnych dyscyplin i są osoby które lubią to czytać, np ja.
1
@Rewolucja123 Nie interesuja cię Polacy ? Dziwne.
0
@kuba1624 Mam to samo. Ale sie prosilo zeby to napisac. Wstaje o 8 i widze 3H temu po sniadanku ze pisal cos, jak nie 2H.
0
@samueleto Nie to. Mnie dziwi, ze (Pan?) tyle tu przesiaduje/sz i najwiecej infa od Ciebie/Pana jest jezeli chodzi o sport.
0
@samueleto Nigdy nie zrozumiem jarania sie nad nia. Przeciez co slysze o Radwanskiej to przegrywa a od kilkunastu lat jest w 10 rankingu lub w poblizu, a wszystko przegrywa
0
@FCB24 Nie lubię Radwańskiej, ale nie wypisujmy też głupot. Jeszcze trzy lata temu była blisko nr.1, a nawet jak teraz jest 11, to nie jest zła pozycja. Fakt, że poziom kobiecego tenisa mocno spadł i niewiele teraz trzeba zrobić aby znaleźć się w topie, to jednak nie ma co aż tak umniejszać osiągnięć Polki.
3
@Rewolucja123 No to przecież wam te infa daje bo ja to wiem. Interesuje sie prawie każdym sportem. No może mniej troche golfem i szachami :D. Zaden pan. Marcin jestem -P
0
@samueleto Powiedz mi jak to będzie z tym naszym Kubicą. Dostanie się ponownie do F1?
1
@kuba1624 No jest spora szansa ,że w Williamsie wyląduje. Za tydzień testy na węgierskim torze i one rozjaśnia sytuacje. na początku głównym rywalem Kubicy był Di Resta , ale wydaje mi sie ze to Massa jest tym bezpośrednim konkurentem Roberta o drugiego kierowcę w Williamsie na przyszły sezon.
2
@samueleto Mam nadzieję, że Robert w tych testach pojedzie w swoim stylu, czyli i bezbłędnie i wywalczy sobie miejsce w bolidzie na przyszły sezon. Zasługuje na to.
0
@kamilo0066 Ale ona nigdy zadnego waznego turnieju nie wygrala, od 4-5 lat nawet cwiercfinalu nie osiaga a nadal jest w 15. Jakim cudem?
1
@FCB24 Wygrała Masters WTA w Singapurze w 2015stym. A to dosyć bardzo ważny turniej zaraz po wielkich szlemach. Ponadto sporo wygranych turniejów WTA 250-500 i chyba nawet 1000. W wielkich szlemach najlepszy wynik to finał Wimbledonu bodajże. To nie są byle jakie wyniki.