La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

konto usunięte

23

W 1980 roku mając 7 lat obejrzałem chyba pierwszy mecz. To był ostatnie spotkanie w kadrze Włodka Lubańskiego z Czechosłowacją. Pamiętam rzut karny i 50 bramkę w kadrze, później zweryfikowana ilość goli na 48. 37 lat czekałem, oglądając niemal wszystkie mecze kadry na kogoś kto pobije ten rekord. Robert Lewandowski zakończy grę w reprezentacji na poziomie 70 bramek! I nikt z nas nie dożyje chwili by inny Polak pobił jego wynik. Robert jesteś gość! Jestem dumny że mogę oglądać Twoją grę!

0

@Janiama i znowu zacznie się gdybanie,czy było łatwiej jak grał Pele,Lubański ? :D
nikt tego nie wie :)

konto usunięte

0

@Bambus222 Na pewno i Pele i Lubański ze swoim talentem i teraz byli by topowymi piłkarzami. Technicznie na pewno lepsi niż obecni piłkarze, szybkościowo na tym samym poziomie, fizycznie i taktycznie raczej słabsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?