La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Argentyna- drugi zespól z najmniejszą liczbą goli w eliminacjach, mniej od Wenezueli która skończyła ostatnia. 2 gole w osatnich pięciu meczach... zero błysku, nic nie jest tak jak powinno być, kompletnie nic.
Co do Messiego, to nawet jego 300% nie wystarczy, nie udźwignie wozu z trzema kołami, powiedział bym nawet że wozu bez kół. Benedetto........ benedetto....... be... Acuna dużo dużo chęci, zero zero umięjętności, brakuje mu poziomu, Mascherano zirytowany chyba bo próbował szarpać na 40ym metrze tą drużyną niekiedy, ale jako obrońca nie może za bardzo chociaż było po nim widać że bardzo chciał. Biglia mi sie spodobał.
Sędzia stanowczo cały mecz wyznaczał jeden trend- rządzi ten kto potrafi o piłkę walczyć i walczyć sportowo, były kości ale w piłkę i tego nie gwizdał i prawidłowo, bo w piłce się czegoś takiego nie gwizda, mimo że kości to jednak takie są zasady, pozwalał na twardą grę, nie dawał się nabierać ale nie dał też dwóch trzech kartek które dać mógł. Atrakcyjność meczu bym ocenił 3/10. Sędzia się najbardziej rzucił w oczy bo bardzo bardzo dobrze prowadził mec

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?