La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

0

Widzę 3 najlepsze komentarze w ostatnich 22 godzinach o zawodniku, który jeszcze kilka miesięcy temu u nas grał. Myślicie że Neymar byłby w stanie coś takiego zrobić czy może to wymysł mediów? Zapraszam do dyskusji.

0

@daniel32778 Nie.

0

@daniel32778 ZP i trofea to mocny argument bialych ale z Cerem byloby mu ciezko zyc

0

@szkutnik91 Nie, że nie byłby w stanie czy nie, bo to wymysł mediów?

3

@daniel32778 mógł to zrobić i zresztą ma do tego pełne prawo.

Możemy mieć pretensję do zarządu w tej kwestii, nie do niego. Podpisał kontakt, bo miał dostać 26 mln za podpis. Zrobił to, więc pieniądze mu się należą jak psu buda.

Co z tego, że z odroczonym terminem płatności. Premia za podpis to premia za podpis. Gdyby nie miał zapewnionych tych pieniędzy, to by kontraktu nie podpisał.

1

@Kibic1985 Ciężko by mu było z CR, bo już ma takie ego jak on. A z wiekiem będzie miał jeszcze większe jak Portugalczyk. Jak się nie ogarnął w wieku 25 lat, to jego egoizm będzie rósł.

1

@hoeniker  Ja akurat mam inne zdanie na ten temat. Nie będę bronił zarządu, bo wiadomo że to są ludzie, których nie powinno być. Ale Neymar chciał grać z klubem jak Alves i za to dużo stracił w moich oczach. Jeśli się nie wywiązał z umowy, to on jeszcze Barcelonie będzie musiał płacić za rozprawy sądowe.

0

@hoeniker  Tylko dostal premie za caly kontrakt a nie za rok. Wypelnienie rok kontraktu i klocenie sie o cala premie mozna traktowac jako wymuszenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?