La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 713 Culés

21

To już można było stwierdzić po ME, a te eliminacje to tylko potwierdzają, że w końcu doczekaliśmy się wspaniałej reprezentacji, reprezentacji na którą chyba każdy z nas czekał po tych latach niepowodzeń i upokorzeń, reprezentacji, która ładnie gra w piłkę, która osiąga w końcu wyniki, która jest w stanie dosłownie wygrać z każdym, która gra jak równy z równym z najlepszymi drużynami na świecie i której w tym momencie dawałbym o wiele więcej % szans na wygranie mundialu niż np. takiej Argentynie co kiedyś wszyscy uznalibyśmy za jakąś totalną abstrakcję.
Ależ jestem dumny z chłopaków !

5

@bixmix Są niesamowici,jeszcze niech Arek wraca,wynaleźć lewego obrońce,może Bartek albo Rybus,no i może niech Kamiński się zgrywa żeby było w kim wybierać na stoperze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?