- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
14
''Niekończąca się obsesja Ronaldo na punkcie Messiego'' - http://www.fcbarca.com/58234-niekonczaca-sie-obsesja-ronaldo-na-punkcie-messiego.html
Ciekawy artykuł z przed kilku lat ze strony. Polecam przeczytać jak Ronaldo musiał za każdym razem mówić jaki on to nie jest najlepszy. Nigdy nie widziałem,żeby Leo mówił tak o sobie i raczej nigdy tak nie powie. Niektóre wypowiedzi dość ''mocne''i śmieszne. ''Być potężnym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.'' :))
3
@BarcaInfo Tak swoją drogą, to śmieszy mnie jak wiele osób zarzuca wszystkim dookoła "chorą poprawność polityczną" i wypowiedzi bez jaj, ale jak ktoś nie wypowiada niezbyt popierane zdania o sobie samym i przeciwniku, ma duże mniemanie o sobie i poczucie własnej wartości, to już jest chamem i ma obsesję :P Może on po prostu tak uważa, nie sądzę, że ma w pokoju wycinki artykułów o Messim i dzień w dzień zastanawia się jak bym od Argentyńczyka lepszym :D Jedno jest pewne - oni się nawzajem napędzają, prześcigają w statystykach. Doceńmy to, że możemy ich oglądać, bo już niedługo oboje znikną z piłkarskiej sceny.
7
@BarcaInfo Listopad 2010
CR7 po zdobyciu hat tricka przeciwko Atheticowi Bilbao (Messi w tym samym czasie strzelił trzy bramki Almeríi w meczu, który zakończył się 8:0): „Zobaczymy, czy w poniedziałkowym klasyku nam też strzelą osiem goli”. Przypomnijmy, że wspominany mecz zakończył się deklasacją drużyny z Madrytu, która z Camp Nou wyjechała z bagażem pięciu bramek.
:PPP
1
@Neymar1899 No i miał rację, ośmiu nie strzelili :v :v