La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

7

Carles Puyol wywiad z gwiazdami futbolu (Seedorfem,Lampardem):

''Moja najcenniejsza bramka? Bramka na Bernabeu w meczu,którym wygraliśmy 2:6. To było ważny mecz,a sezon zakończyliśmy wtedy z mistrzostwem. Najlepszy młody obrońca? Umtiti. Nie łatwo być obrońcą w takim klubie jak Barcelona,a Samuel świetnie się przystosował do stylu gry i gra bardzo dobrze. Czy tytuł Ligi Mistrzów to największe marzenie? Tak,miałem okazje trzy razy zdobyć to trofeum. Jestem bardzo dumny z tego co osiągnąłem. Która Liga Mistrzów była najlepsza? Wybrałbym tą w 2006 roku. To był mój pierwszy tytuł. Najlepszy obrońca na świecie? Maldini. Zawsze brałem przykład z niego. Messi w trzech słowach? Najlepszy,konkurencyjny, zwycięzca. Czekałem na ciebie Carles w Milanie,dlaczego nie przyszedłeś? Miałem zaszczyt grać przeciwko Tobie. Gdy doznałem uraz to trudno byłoby mi wtedy odejść. Jestem dumny z tego,że całe swoje życie grałem dla Barcelony. Lampard: Najlepszy trener,z którym miałeś możliwość pracy? Trenowało mnie wielu geniuszy,ale wybieram Guardiole. Przeżyłem z nim najlepsze chwile w moim życiu. Sezon 08/09 był magiczny.'' [FCBW]

3

@BarcaInfo Coś chyba tu jest pomieszane.Lampard chwali Guardiole za świetny z nim sezon 08/09?Za dużo kopiuj wklej, przeczytaj zawsze zanim coś wklejasz.

3

@Damian11  ''Najlepszy trener,z którym miałeś możliwość pracy?'' On zadał Puyolowi pytanie,a ten na nie odpowiedział. Przecież to na logikę. Polecam czytać dokładnie. :D

2

@BarcaInfo Nie ma nazwiska seedorfa,trzeba się domyślać kto kiedy co mówi.Zero jakikolwiek myślników, które sugerują wypowiedź,po dwukropku równie dobrze można pomyśleć że wypowiada się cały czas ten piłkarz,a nie zadaje pytanie.
Jak to jest byle jak wklejone to lepiej tego wcale nie wklejać i nie mieszać.Jak ja coś dodaje to zawsze staram się to fajnie graficznie ułożyć,a tu taki misz masz.

2

@Damian11  Raczej czepianie się na siłę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?