La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

konto usunięte

2

Jutro zagraniczne powołania reprezentacji Polski na mecze z Urugwajem i Meksykiem.

Zastanawia mnie czy Adam Nawałka powoła Dawida Kownackiego czy jednak "zostawi" go Czesławowi Michniewiczowi na bardzo ważne mecze eMME 2019 z Wyspami Owczymi i Danią.

Bardzo chętnie obejrzałbym Dawida Kownackiego w parze z Robertem Lewandowskim w ataku reprezentacji Polski. Mam takie wrażenie, że Kownacki mógłby nieco "zastąpić" Arka Milika i na pewno lepiej odnalazłby się na tej pozycji niż inni polscy napastnicy ale z drugiej strony młodzieżówka gra wtedy ważne mecze eliminacyjne, a więc czy warto ich osłabiać?

Oglądając ostatni odcinek Cafe Futbol, Bożydar Iwanow coś mówił, że Łukasz Teodorczyk ma zagrać 2 razy 90 minut w listopadowych meczach - myślicie, że to prawda czy tylko przypuszczenia?
Teoretycznie mógłby być to dobry pomysł, a więc przetestowanie pary Lewy - Teo, a także przetestowanie wariantu gry z samym Teodorczykiem w ataku ew. ze Stępińskim lub Kownackim (Wilczkiem) obok niego.

"Tylko" dwa mecze, a wariantów do przetestowania wiele także zobaczymy najpierw kogo trener powoła, a później jakie warianty gry będzie sprawdzał.

3

@Showman Kownacki już tak naprawdę jest wśród powołanych do u-21
http://www.90minut.pl/news/281/news2819145-eMME-Zagraniczne-powolania-na-mecze-z-Wyspami-Owczymi-i-Dania.html
Mnie bardziej ciekawi, czy ten Świerczok z Zagłębia będzie w kadrze, który jest tak bardzo chwalony przez m.in. Matiego Borka, ale powołania z polskiej ligi to będą dopiero później

konto usunięte

0

@kubix05 To prawda ale wiesz, reprezentacja Polski seniorów zawsze jest ważniejsza niż młodzieżówka, a więc jeśli Adam Nawałka chciałby Dawida Kownackiego to zapewne wysłałby mu powołanie mimo tego, że dostał już od Miczniewicza (tylko wcześniej zapewne obaj panowie by ze sobą to uzgodnili, a tego nie wiem).

Powołanie z polskiej ligi zapewne po weekendzie lub dopiero za tydzień w piątek aczkolwiek poza Kubą Świerczokiem (Borek go chwali ale powody są) zastanowiłbym się nad Jarkiem Niezgodą z Legii.
Oczywiście to wszystkie kandydatury na wypadek gdyby powołania nie otrzymał Dawid Kownacki.

0

@Showman Kownacki ma ważne mecze u-21 i tam zagra a jak będzie dalej się tak pokazywał w Sampdorii to pewnie Nawalka powoła go na wiosnę.

konto usunięte

0

@kuba1624 Najprawdopodobniej tak będzie ale jednak pamiętam jak Adam Nawałka "uparł" się na Arka Milika i powoływał go mimo wszystko także nie mając obecnie Milika, a także nikogo w dobrej formie poza Lewandowskim nie zdziwiłbym się gdyby Nawałka dogadał się z Michniewiczem aczkolwiek prawie, że nie realne ponieważ listopadowe mecze eMME 2019 to być albo nie być i raczej Michniewicz nie będzie chciał osłabiać zespołu.

2

@Showman Milik to "syn" Nawałki i dzięki niemu Arek się tak rozwinal. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?