- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
8
Zaczyna coś się ruszać w sprawie Korei Północnej. Coś poważnego. Bombowce B-2 trenowały w USA uderzenie na Koree Północną.
Tutaj dla zainteresowanych do poczytania.
https://theaviationist.com/2017/10/30/here-are-some-interesting-details-about-the-way-u-s-b-2-bombers-trained-over-the-u-s-to-strike-north-korea/ - szczególnie polecam przesłuchać to 5minutowe nagranie załączone w artykule.
Fakt warty odnotowania jest taki, że na początku listopada Chiny, Japonię i Koreę Południową odwiedzi Trump, natomiast w połowie miesiąca na wodach Japonii mają mieć miejsce ćwiczenia 3 grup bojowych z 3 lotniskowcami na czele. Jest to pierwsze takie zgrupowanie od chyba 2004 albo 2007 roku. Rzadkość. Dodatkowo w mediach zza oceanem coraz częściej pojawia się kwestia, że Trump potrzebuje zgody Kongresu na wypowiedzenie wojny, a prawda jest taka, że Trump nie potrzebuje żadnej zgody na wykonanie uderzenia wyprzedzającego. Podkreślam, uderzenia wyprzedzającego czyli bombardowania instalacji nuklearnych/rakietowych, a nie wypowiedzenia wojny. To, że jedno do drugiego doprowadzi to już inna kwestia. Pytanie czy coś się stanie czy nie. Trzeba czekać na wizytę Trumpa w wyżej wymienionych krajach, na ewentualne prowokacje ze strony Północy i ćwiczenia lotniskowców. Tak czy siak, czekamy.
PS. Chińskie służby aresztował dzisiaj w Chinach zabójcę, który miał zamordować bratanka KJU.
5
@Delolen Że też w tej Koreii nie znajdzie się jeden odważny i nie uwolni tego narodu od tego dyktatorka strzałem w łeb.
2
@klemens100 Myślę, że nie ma tam osoby, która mogłaby uciągnąć kraj po jego śmierci i to jest problem. Wszyscy co mieli taki autorytet już dawno gryzą piach, warto zaznaczyć, że większość z tych ludzi była pro-chińska jak np. wujek KJU.