- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 882 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 882 Culés
1
Borussia i Atletico to największe niespodzianki in minus w LM. Monaco również słabo jak narazie, ale w tym przypadku trochę się spodziewałem, że tak będzie po letnich odejściach najważniejszych piłkarzy. Najbardziej szkoda, że Borussia zawodzi bo mogliby napsuć trochę krwi Realowi.
1
@ShinobiQWE Faktycznie, wyniki Borussii Dortmund nie powalają, ale raczej większość osób spodziewała się, że przypadnie im trzecie miejsce w grupie.
Z kolei jeśli chodzi o Atletico to jestem totalnie zaskoczony. Ale biorąc pod uwagę, że mieliśmy z nimi problemy w fazie pucharowej to raczej dobrze, że odpadną :)
0
@ShinobiQWE O Napoli zapomniałem, oni też bardzo słabo. Ogólnie dużo niespodzianek w tej edycji. Ale przynajmniej LE powinna być dużo ciekawsza :D
1
@Sawik_10 Ale jednak mało kto spodziewał się, że Borussia w dwóch meczach z Apoelem zdobędzie tylko 2 pkt.
0
@ShinobiQWE Spodziewałem się kompletu punktów, ale mimo wszystko Borussia była raczej skazana na trzecie miejsce.
Spójrzcie na Tottenham Hotspur i analogię do sezonu 2010/2011, kiedy wyszli z pierwszego miejsca w grupie, wyprzedzając Inter Mediolan, który parę miesięcy wcześniej zdobył Ligę Mistrzów.
0
@Sawik_10 Ja Borussii dawałem jakieś szanse, ale niewiadomą było dla mnie, jak w tym sezonie LM zagra Tottenham, w tamtym roku zagrali fatalnie. Na wyjście Borussii i Tottenhamu raczej mało kto stawiał. Faktem jest więc, że po 2 kolejkach mało kto spodziewał się awansu Dortmundu, ale mimo wszystko na początku można było liczyć, że zaprezentują się dużo lepiej i powalczą z Totkami.