La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

1

Tak się zastanawiam, dlaczego Hong Myung-bo, który był w "11" Mundialu 2002 roku nie poszedł grać do Europy, fakt że podczas mundialu miał 33.lata, ale na 2.sezony do przeciętnej ligi mógł iść skoro go wybrali :P

0

@Criss18Barca Bo wolał iść do MLS, a konkretnie do Los Angeles Galaxy :D

konto usunięte

0

@Criss18Barca Powiedzmy sobie, wszystko co Korea i jej piłkarze osiągnęli na tamtym mundialu było wyjątkowo niezasłużone i ewidentnie FIFA otrzymała śliczny przelew.
Myung-bo po prostu nie był piłkarzem da warunki Europy - za słaby - i miejsce w 11 turnieju, które zawdzięcza sędziom i FIFIE, która wybierała nie za klasę piłkarską, a za 4 miejsce na mundialu. Dlatego się nie dziwię, że poza tym wielkiej kariery nie zrobił.

Abstrahując, zobaczymy, czy i za rok na wielkiej imprezie w Korei Płd będą jaja z sędziami. Oby nie.

1

@oleka222 Chyba nawet sędziowie nie będą potrafili pomóc koreańskim skoczkom ;d

konto usunięte

0

@Criss18Barca Akurat w skokach, to jaja będą z innymi nacjami
Koreańczycy zdobędą za to nadspodziewanie wiele medali w ewolucjach i w short tracku, bo w tych dyscyplinach coś potrafią, a cóż o koreańskich skokach, to cóż, wyżej dupy nie podskoczą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?