La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

0



Kiedyś oglądałem ten filmik codziennie. Znam go na pamięć. Wszystko jest tu perfekcyjnie przedstawione - ogromna ambicja, wola walki czy końcowa radość po wszystkim. Do tego świetnie dopasowana muzyka, która tak mi się spodobała, że odkąd pierwszy raz to obejrzałem to regularnie gra w moim aucie. Koleś, który praktycznie w pojedynkę odrobił największą stratę w historii Ligi Mistrzów i nieprawdopodobnie ośmieszył rywali 5 miesięcy później jest po ich stronie. Życie naprawdę potrafi zaskoczyć.

0

@Konias4318 Ja wolę z komentarzem, a raczej z komentarzami, bo starałem się odnaleźć ten skrót w kilkunastu różnych. :)

1

@szymonekk Większości może się to wydawać dziwne ale mnie wciąż bardzo boli jego odejście i tęsknie za nim

0

@Konias4318 Prawdę powiedziawszy, gdyby został, byłoby super, odszedł trudno, życie. Taka jest piłka, a raczej marketing.
Swoją drogą mam (niestety) poważniejsze problemy w życiu, niż przejmowanie się nim. :D
Aczkolwiek piłkarz genialny, nie ma to tamto.

0

@szymonekk Myślę, że każdy ma poważniejsze problemy w życiu ale smutek mimo wszystko pozostał.

0

@Konias4318 Muszę przyznać rację.
Może dlatego, że Dembele jeszcze nie miał okazji pokazać swojej przydatności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?