La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

konto usunięte

9

Nie wiem, czy ktoś już wstawiał, ale wyszedł nowy teaser Deadpoola. Gdyby przyznawali Oscary za najlepszą kampanię marketingową, zwycięzca byłby już znany, bo nie wierzę, że w najbliższym czasie zobaczę zwiastun który choćby zbliżyłby się do tego arcydzieła. :P

1

@Misanthrope Z Deadpoolem jest o tyle dobrze, że to postać, z którą możesz zrobić wszystko i zawsze będzie wyglądało wiarygodnie. Magia burzycieli czwartej ściany. Ze wszystkich postaci, jakie zdarzyło mi się pisać, ta sprawia mi najwięcej frajdy :D

konto usunięte

1

@Nigaki Oj nie powiedziałbym, że wszystko będzie wyglądało wiarygodnie. Nie wiem, czy oglądałaś Wolverine: Origins (jeśli nie, uwierz mi, nie warto :P) ale to, co tam zrobili z Deadpoolem, to po prostu zbezczeszczenie jego postaci.

Te zdjęcie mówi samo za siebie http://tiny.pl/glrqf

Dlatego, cieszę się, że w końcu za Deadpoola zabrali się ludzie którzy rozumieją na czym polega piękno jego postaci.

1

@Misanthrope Nie przypominaj mi o tej abominacji. Jak można było najemnika z drugą najbardziej niewyparzoną gębą w całym universum, pozbawić tej gęby? :D To jedyne słuszne zakończenie żywota tej postaci.
https://68.media.tumblr.com/a8f5a0f9eeaf10b02a83bd406e024964/tumblr_o5k6jaDYbC1tnrtgbo1_500.jpg

Chodziło mi bardziej o to, że taki klasyczny Deadpool jest wiarygodny w każdej scenerii. Nawet gdyby go przebrać za tancerkę hula, posadzić na różowym ośle i kazać zabijać zombie nazistów, to kupiłabym to bez mrugnięcia okiem, bo po prostu czuć, że Deadpool jest zdolny do takiego absurdu. Nie bez powodu próby hipnozy na nim kończą się tym, że Wade przestaje być taki szalony :D
Też się cieszę, że wreszcie porządnie się za niego zabrali. Mam nadzieję, że doczekam czasów, kiedy X-Mani wrócą do Marvela i będę mogła w końcu zobaczyć Deadpoola i Spidermana w jednym filmie, bo czuję, że umarłabym ze śmiechu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?