La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

0

Vermaelen czy Digne na środek obrony na Valencię ?



https://strawpoll.com/de4cx7xd

Dla mnie Digne. Vermaelen to solidny obrońca, ale jak on wytrzyma 90 minut z szybko kontrującą Valencią ? Myślę że nie za dobrze.

konto usunięte

1

@Skaramuczi Panowie o czym Wy piszecie! Digne boczny obrońca o wzroscie siedzącego psa i Vermaelen. Valverde wystawi Belga jeżeli tylko będzie zdrowy. Zwłaszcza że dopiero co rozegrał 180 minut w kadrze.

0

@Skaramuczi ja bym tam sprawdził Roberto tak na przyszłość w razie 'w' :D

0

@Janiama Digne jest wyższy od Mascherano, do tego szybki. Grał juz na środku obrony z konieczności. Vermaelen - nie na Valencię. Mam wrażenie że każdy z tej strony Valencię chwali ale nie ogląda.

7

@Janiama Ja też jestem za Vermą, ale Diń to nie taki głupi pomysł. Jest twardy w obronie i dobrze wyprowadza piłkę. Myślę, że spokojnie by sobie poradził. No i nie galopuj tak kolego ze "wzrostem psa siedzącego". Jest wzrostu Puyola, któremu stosunkowo niski wzrost w niczym nie przeszkadzał.

konto usunięte

0

@Bartek22 Puyol miał niesamowity wyskoko jak gwiazdy nba

konto usunięte

0

@Skaramuczi Bycie stoperem a bocznym obrońcą to wielka różnica. Ale tu chodzi o inną sprawę. Masz stopera reprezentanta jednej z najlepszej drużyny w Europie, wypadają stoperzy a trener wystawia bocznego obrońcę. Panowie trochę szacunku dla trenera. Nie jest świrem by zabić sobie takiego człowieka.

konto usunięte

0

@Lukaszsad15 Ale skakał jak Jordan. I pamiętaj że mając Digne masz też Albę w obronie a to zmienia postać rzeczy.

0

@Janiama Może niech przetestuje Vermę z Juve. A Umtiti niech w końcu odpocznie bo gra wszystko łącznie z reprezentacją. Jak zagra słabo albo dostanie urazu to wsadzi tam Digne, lepszy rydz niż nic.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Vermaelen. Ludzie piszą że nie ograny ale to nie prawda. Ostatnio w reprezentacji zagrał dwa mecze do tego niech zagra z Juve i już będzie rozegrany, przy okazji Umtiti odpocznie z Juve. Plan idealny

konto usunięte

0

@Skaramuczi Ale o tym pisałem wcześniej że zagra z Juve. Ale uważam że taki piłkarz nie potrzebuje testów.

0

@QAZ Moje obawy dottyczą nie tyle samego Vermaelena co jego wystawianiu na Valencię.

0

@Skaramuczi Właściwie to kiedy Digne grał na środku? Prawdę mówiąc w ogóle tego nie pamiętam a kilka osób już o tym pisało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?