- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
6
Wracając do wczorajszego meczu to oczywiście zgadzam się co do żałosnego poziomu sędziowania, jednakże mnie bardziej martwi nasza bardzo słaba kadra. Szczerze powiedziawszy to ja sobie nie przypominam tak słabego zespołu. Broniłem zawsze Rakitica, ale to co on gra w ostatnim czasie to jest po prostu jakiś absurd. Gość zamiast harować na boisku to ten sobie truchta, a o podaniach do tyłu to już nie wspomnę. Co mnie dziwi najbardziej to fakt, iż on potrafi grać na najwyższym poziomie, posiada szeroki wachlarz możliwości. Dlaczego nie oddaje strzałów z dystansu czy nie próbuje posyłać finezyjnych piłek? Semedo z meczu na mecz notuje regres, wczoraj był bez wątpienia najsłabszym zawodnikiem na boisku. Nie dziwię się już Valverde, dlaczego stawiał Roberto na PO.
Iniesta nie daje rady rozegrać całego spotkania, a zmiennik gdzie? Oczywiście takiego nie posiadamy, bo po co. Co do Suareza no to tutaj nie ma co komentować, totalnie bez formy i powinien siedzieć na ławce. Zmiany w drugiej połowie głupie i nieprzemyślane. Zamiast wprowadzić Paco, który potrafi strzelać bramki, Ernesto wpuszcza Denisa, który w ogóle nie dostaje szans w innych meczach, a tutaj miałby wejść i zostać zawodnikiem meczu? Kpina. Jednak najbardziej zirytowało mnie wejście Deulofeu, który nawet nie zasługuje na grę w rezerwach. Szkoda mi bardzo Messiego, że musi grać w tak słabym zespole i zamiast pomóc mu w zdobywaniu trofeów to zarząd niszczy klub. Parę sezonów temu nie mieliśmy ławki, a teraz nie mamy nawet pierwszego składu.
1
@wojto Nie wiem co Rakitić robi w Barcelonie a tym bardziej w pierwszym składzie.Nawet jak już Valverde nie chce rozgrywającego tylko bardziej defensywnego zawodnika no to ma Paulinho. W przeciwieństwie do Rakiticia nie boi się gry do przodu, umie klepać z Messim. Zawsze jakieś atuty a u Rakiety? Chyba tylko takie że potrafi biegać
0
@wojto Nie mam pojęcia skąd takie negatywne komentarze w stronę Semedo. Według mnie zagrał dobry mecz, trochę za bardzo próbował asekurować Umtitiego, ale poza jednym poważnym błędem, gdzie sprezentował piłkę przeciwnikowi. Przy bramce dla Valencii mógł się zachować lepiej, ale koledzy też boe pomagali. Co do Rakiticia, to ten piłkarz jest tak słaby, że szkoda gadać. Spowalnia każdą akcję, jest wolny, niedokładny, a co najgorsze nie widać, żeby mu specjalnie zależało. Razem z Suarezem i Pique jest 2 półki niżej od pozostałych, z tym, że oni grają słabo 2 miesiące, a on 2 lata.