La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

1

Patrzę na tego Denisa i w ogóle mu nie wierzę.

Z całym szacunkiem dla jego umiejętności oraz przywiązania do barw klubowych, ale to nie jest piłkarz na Barcelonę.

Kiedy patrzę na niego, to od razu przypomina mi się walka Adamka z Kliczka.

Polak nie mógł nawiązać równej walki, bo zwyczajnie nie miał do tego argumentów fizycznych.

Mocno wydaje mi się, że z Denisem jest analogiczna sytuacja, brakuje mu siły fizycznej, co widać w środku pola, kiedy ma rywala na plecach i musi wejść przed niego z piłką, kiedy jest w gąszczu i musi powalczyć ciałem... Nie wiem z czego to wynika, bo Iniesta czy Xavi również nie grzeszyli postura, ale dla porównania Iniesta jest tak mocny na nogach, że ciężko o sytuację w której się przewraca po pojedynku ciało w ciało.

Druga strona medalu, to głowa... Denis podejmuję złe decyzje bądź podaję na alibi, co bardzo rzuca się w oczy jak w przypadku Rafy.

Pozycja skrzydłowego, to również nie to.

Nie ma tej szybkości i dryblingu, strzału, ostatniego podania do jakich przyzwyczaili Neymar, Ronaldinho, Henry, Messi...



Chciałbym żeby chłopak eksplodował tak jak skreślny Roberto.

Co myślicie?

konto usunięte

0

@barcowy1899 Zgadzam się w 100%. Niestety takich Denisów mamy w kadrze troszkę więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?