- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
33
Co ciekawe, Paulinho zagrał wczoraj dla Barcelony po raz 18 i ma już dla Dumy Katalonii więcej występów niż dla ŁKS'u Łodź (17).
1
@hen0x Dla mnie jak wchodził z ławki prezentował się lepiej niż jak gra od początku.
2
@kazbychu Przecież grając od początku też dawał drużynie swoje.
90 minut wczoraj:
- 3 oddane strzały;
- 4 udane dryblingi;
- 1 kluczowe podanie;
- 0 bramek i 1 asysta;
- 1 interwencje defensywna.
90 minut z Valencią:
- 2 oddane strzały;
- 0 udanych dryblingów;
- 1 kluczowe podanie;
- 0 bramek i 0 asyst;
- 6 interwencji defensywnych.
90 minut z Leganes:
- 1 oddany strzał;
- 2 udane dryblingi;
- 1 kluczowe podanie;
- 1 bramka i 0 asyst;
- 4 interwencje defensywne.
90 minut z Athleticiem:
- 3 oddane strzały;
- 4 udane dryblingi;
- 0 kluczowych podań;
- 1 bramka i 0 asyst;
- 3 interwencje defensywne.
90 minut z Eibar:
- 1 oddany strzał;
- 2 udane dryblingi;
- 1 kluczowe podanie;
- 1 bramka i 1 asysta;
- 2 interwencje defensywne.
Przecież to wszystko były dobre, albo bardzo dobre występy, a oprócz tego w lidze wyszedł jeszcze tylko dwa razy od pierwszej minuty (Girona i Las Palmas), ale był zmieniany.
4
@hen0x Jak dla mnie czasami za bardzo ufasz tym statystykom. Są one pewnym wyznacznikiem, ale ciężko jest przenieść całokształt tego, co zaprezentował zawodnik w danym spotkaniu na liczby. Jest również dużo małych rzeczy, zachowań (np. ustawienie się w odopowiednim miejscu, dynamiczna zmiana pozycji, odpowiednia asekuracja), które mogą się okazać kluczowe w danej akcji, a nie uwzględnia się tego w statystykach.
Nie piszę tego odnośnie Paulinho, bo według mnie zarówno wchodząc z ławki, co grając od początku prezentuje równy, wysoki poziom.
1
@hen0x Przeczytane głosem Tomka Ćwiąkały XD