La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

1

Jeśli ktoś ma "eKonto m" w mBanku (chodzi mi o konto dla młodych) to mógłby podzielić się opinią? Warto właśnie tam założyć swoje pierwsze konto?

0

@rado_Barca Ja mam jakieś 2 lata i jestem zadowolona, nie przytrafiły mi się żadne problemy z kontem przed ten czas No i jest tanie bo praktycznie za nic nie ponosisz kosztów :)

2

@rado_Barca Nie wiem jak w mBanku, ale dla młodych polecam konto w Millenium. A konkretnie konto 360° Student. Sam takie posiadam. Do 26 roku życia to jedna z najlepszych opcji.

Wystarczy, że wykonasz w miesiącu tylko jedną transakcję kartą na dowolną kwotę, a masz praktycznie wszystko za darmo. Przynajmniej jeśli chodzi o transakcje krajowe. Poczytaj sobie o tym koncie. Ja naprawdę polecam. Jak narazie jedyna wada jest taka, że można je mieć tylko do 26 lat. Ja jeszcze trochę ponad rok i będę musiał się rozejrzeć co będzie najkorzystniejsze. Ale Ty miałbyś to konto jeszcze przez kilka dobrych lat.

0

@ShinobiQWE Oki, dzięki za radę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?