La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

2

Najpiękniejsze z tego tygodnia jest to że... PSG wczoraj wdupiło!!!

konto usunięte

9

@smieszek A najpiękniejsze przyszłego tygodnia będzie to jak Real trafi na MC :D
Ewentualnie na PSG.

konto usunięte

10

@smieszek Jak dla mnie ważniejsza jest wygrana Barcy niż przegrana jakiegoś sztucznego klubiku. Ale cóż, każdy na swoje priorytety

konto usunięte

0

@smieszek Nie rozumiem co w tym pięknego? Nawet dwa razy przegrali bo najpierw w lidze ze Strasbourgiem, a potem z Bayernem, ale co to zmienia skoro w Ligue 1 wciąż są pierwsi z miażdżącą przewagą nad Lyonem, a w LM i tak wyszli z pierwszego?

konto usunięte

0

@Ratamahatta Niektórzy za bardzo "szaleją" z tym transferem Neymara i porażkę PSG traktują jak jakieś wielkie trofeum kompletnie zapominając, że mistrzem Francji już praktycznie są, a w Lidze Mistrzów grupę i tak wygrali.

0

@Showman Fakt gdzieś mam jeszcze w głowie to co zrobił Neymar bo oczekiwałem po nim że będzie następcom Leo a jak już chciał odejść to mógł powiedzieć odrazu a nie robić szopke ale cóż...a P$G i City nie trawie bo jak napisał kolega wyżej to sztuczne kluby i mam nadzieję że nigdy nie wygrają LM. Arabom się wydaje że za pieniądze można wszystko a to pokazuje że piłka nożna to coś więcej niż hajs a ostatnio się o tym zapomina. A radocha mnie bierze dopiero jak czytam wywiad tego nadętego araba prezesa P$G https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/725468/katarski-wlasciciel-psg-rozczarowany-druzyna-to-lekcja-dla-nas-wszystkich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?