La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Czy nie sądzicie , że jeśli Barca sprowadzi Arthura to będzie strzał w twarz Aleni ?

0

@szymonweremozak Valverde prosił o zredukowanie kadry żeby dawać szansę młodym, ale jeśli mają zamiar sprowadzić kolejnego młodego pomocnika to Alenia spowrotem zostaje zepchnięty, a to jest perełka

konto usunięte

7

@szymonweremozak Jeżeli Arthur jest lepszym piłkarzem, to wyjdzie nam to na dobre

0

@szymonweremozak Rywalizacja zawsze wyjdzie mu na dobre

0

@Katalończyk 99 Z jednej strony może i tak ale oj nie sądzę że jest lepszym Alenia na wszystko co potrzebne w naszej pomocy , a trochę boje się jak to pogodzi EV , ponieważ
Iniesta Rakitic Busquets Denis Paulinho Gomes(myślę że jednak zostanie do lata)
No i Robertooo ,ktory jest więźniem obrony
Sporo tych kandydatów :/

4

@szymonweremozak Iniesta 33, Busi 29, Paulinho 29, Rakitić 29... Gomes nie ta półka, Rafinha wiecznie kontuzjowany, Denis dostaje zbyt mało szans żeby ocenić jego umiejętności, zostaje Roberto 25...

0

@szymonweremozak Nie. Nie porównuj rozgrywającego do ofensywnego pomocnika. :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?