La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

3

Ciekawe czy Paulinho dostanie IF'a w Fifie xd bez IF'a jest kozak a co dopiero z nim :D

0

@Szpenio Kartę specjalną na pewno. Jeśli nie IF, to kartę futmas.

konto usunięte

0

@Szpenio Nie dostanie żadnego IF. Karta ta wyszłaby tego samego dnia co wyzwanie FUTMAS o niego, co by zniechęciło potencjalnych nabywców

0

@Szpenio Raczej nie bo były przecieki i raczej dostanie karte FUTMAS czy jakkolwiek one się tam nazywają.

1

@Szpenio Dzięki panowie, w każdym bądź razie powinien coś dostać, a karta na pewno warta uwagi będzie i będę musiał mieć :D

0

@Szpenio Oby dostał mimo wszystko IFa. Chrzanić wersję futmas, jakoś nie wyobrażam sobie grania nią wiosną. Może to tylko kolor karty, ale jednak. A co do jego zwykłej wersji to fakt, u mnie coś w granicach 400 spotkań rozegrał, podobnie bardzo bramkostrzelny co w rzeczywistości. Fenomen i tu i tu, choć niepozorny.

0

@Tollusiek U mnie czyści aż miło, biega od bramki do bramki i wgl się nie męczy, a fizycznie praktycznie z każdym wygrywa xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?