- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1656 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1656 Culés
0
Robert Lewandowski zapytany i walkę z Leo Messim i Cristiano Ronaldo o najlepszego strzelca w 2017 roku:
"A jakiś puchar za to jest? To nic nie oznacza. Z jednej strony małe osiągnięcie indywidualne, ale z drugiej nic ono nie daje. Cieszę się, że moje bramki dały reprezentacji i Bayernowi dużo punktów, dużo zwycięstw i przyczyniły się do tego, że jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy."
Jasną sprawą jest, że Lewandowski ma ciąg na bramkę i ciągle jest "głodny" goli ale to chyba na tyle jeśli porównujemy do z C. Ronaldo pod tym względem.
Polak to typowy napastnik, który nie tylko musi ale i uwielbia strzelać bramki ale kiedy trzeba wie, że dobro zespołu jest najważniejsze.
0
@Showman Ale karne wykonuje chyba najlepiej na świecie. Może Ronaldo jeszcze, ale mimo wszystko podstawilbym na Polaka Rodaka.
#TrocheJanusz
1
@Gosciuu A ja się zgadzam z twierdzeniem, że obecnie Lewandowski rzuty karne wykonuje najlepiej na świecie bo tutaj nawet nie chodzi o to, że już długo nic nie zmarnował ale ma niesamowitą serię pod rząd strzelonych karnych plus ta jego pewność siebie kiedy podbiega do piłki kompletnie na nią się nie patrząc tylko koncentrując wzrok na bramkarzu - dla mnie to mistrzostwo ponieważ strzelić to jedno ale strzelać tyle bramek z karnych bez patrzenia na piłkę to... poezja!
Chyba nikt tak nie robi, a już na pewno CR, Leo, Suarez czy Neymar.
1
@Showman Teraz niby tak mówi a jak przegrał z Aubameyangiem walkę o koronę króla strzelców w Bundeslidze to obrażony był na cały Bayern :)
0
@Krystian7 Czy ja wiem czy obrażony? Raczej normalnie, że nie skakał z radości z tego powodu, że koledzy mu nie pomogli zdobyć armaty.
I ja go rozumiem bo i ja wiem i on, że wynik drużynowy najważniejszy ale przecież wtedy Bayern mistrzem już był więc co stało na przeszkodzie pomóc Robertowi wywalczyć armatę dla najlepszego strzelca Bundesligi?
No właśnie..., wielu wtedy go krytykowało tylko wszyscy zapominają, że Bayern wtedy już o nic nie grał to akurat mogli skupić się na nagrodach indywidualnych tak jak nieraz i nie dwa robiła to Barcelona (Tak, robiła - dziwne nie? Tylko ich nikt nie krytykuje) kiedy o pichichi walczył Samuel Eto'o czy Luis Suarez - każdy pomagał.