La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

48

Mam nadzieję, że Gomes poszuka sobie nowego klubu zimą. Jego wejście dzisiaj mnie załamało. Zero pozytywu, a najbardziej wkurza mnie to, że jak marnuje setkę to wygląda to tak jakby miał to głęboko gdzieś. Żadnej ekspresji, wkurzenia, smutku. Nie rozumiem kompletnie tego gościa, nawet jeśli to głową go blokuje, nagle po roku mu blokada nie zejdzie, czas z tym skończyć

4

@joloskyy Straszny jest ten Gomes. Najbardziej irytujący piłkarz jakiego miałem "przyjemność" oglądać w Barcy. A pamiętam czasy Christanvalów, Rochembackó i Geovannich...

0

@joloskyy W nadchodzącym oknie transferowym powinniśmy się pozbyć drewna w postaci Andre Gomesa, Ardy i być może Vidala i Deulofeu, pytanie tylko czy uda się ze sprzedaży któregokolwiek z nich uzyskać jakiekolwiek pieniądze. U brudasa jest jeszcze problem pensji, bo żaden klub zawodnikowi tej klasy nie zapłaci nawet połowy tego co zarabia w Barcelonie...

0

@Bart0sz a moim zdaniem Aleix powinien zostać

0

@matirix20 ...i Oleguerów :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?