La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

20

Oglądałem sobie powtórkę z ostatniego treningu, szczególną uwagę zwróciłem na Dembele, widać brakuje mu jeszcze tego luzu, jest spięty, czasami miał problem z przyjęciem piłki, często niecelnie podawał, a z wykończeniem akcji i zamienieniem jej na gola też był problem (szczególnie chodzi mi o gierkę, która zaczyna się w 49 minucie streamu). No nic mam nadzieje, że się chłopak rozkręci, musi popracować nad techniką.

59

@Xwowrak Nad głową bardziej, nie nad techniką :D

konto usunięte

1

@Xwowrak Ja nawet nie liczyłem, że gość mógłby się zaaklimatyzować tak błyskawicznie jak Neymar. Dembele trafił do Barcelony nie przepracowawszy przygotowawczego, a potem jeszcze ta kontuzja. Nie ma się co dziwić, że jeszcze nie przypomina piłkarza z BVB czy Stade Rennais.

0

@Xwowrak Dembele w BVB nie pokazywal jakiegos swietnego wykonczenia. To akurat mnie jakos nie dziwi ze nie jest to najwyzsza klasa.

Dembele to drybling, szybkosc, podania - ale nie bramki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?