La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

29

Powiem wam, że pierwszy raz od dawna mam takie poczucie, że - mimo ogromnej sumy - są to bardzo dobrze wydane pieniądze. Nawet w Neymara a ostatnio w Dembele nie wierzyłem tak jak w Coutinho. Osobiście jest jeszcze jeden gracz, który idealnie pasowałby do stylu Barcy - Isco.Na Bernabeu gwiżdżą na niego bo za długo holuje piłkę przy nodze, na Camp Nou za taką grę dostawałby oklaski.

2

@Jordi10 Isco *.* geniusz środka pola , szkoda ,za Real go kupił a nie my :/

konto usunięte

0

@Jordi10 mam to samo zdanie. trzeba było brać ISco zamiast Fabragasa.

0

@NismoFCB Zobaczycie, że prędzej czy później Isco zostanie sprzedany lub sam będzie chciał odejść. Podobnie było kilka lat temu z Ozilem. Fantastyczny kreator i asystent, zawodnik stworzony do gry kombinacyjnej ale nie do ciągłego i szybkiego biegania od pola karnego do pola karnego.......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?