La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

0

Prawda jest taka, że Paulinho i Gomes w podstawie oznacza kompletny brak kontroli gry. Gdy do tego dochodzi brak Iniesty to już w ogóle jest dramat. Brazylijczyk to jest dobry zmiennik na podmeczonego rywala, gdy swoim ciągiem na bramkę pomoże wygrać mecz. I strzelona bramka przez niego niczego nie zmienia. Ani nie potrafi on przytrzymać i uspokoić gry, ani nie jest kreatywny, ani błyskotliwy. O Gomesie już wszystko zostało powiedziane, po prostu się tutaj nie nadaje i dam sobie rękę uciąć że im szybciej odejdzie tym lepiej dla nas i dla niego. Taki De Jong czy Arthur są na gwałt potrzebni w lecie. Na drugą połowę Iniesta o Dembele bo inaczej na pewno nie wygramy.

Aha no i Roberto jest dzisiaj również dramatyczny. Może i w ataku sobie rodzi bo to jest pomocnik, ale w defensywie jest po prostu słaby. Źle się ustawia, jest słaby fizyczne, popełnia proste błędy. No ale tak to jest gdy z pomocnika się robi obrońcę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?