- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1212 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1212 Culés
3
News dla fanów wrestlingu:
Zapowiedziany na Impact pojedynek Barbed Wire Massacre (w ringu zamiast lin-drut kolczasty) pomiędzy oVe i LAX,ze względu na zbyt dużą przemoc nie zostanie wyemitowany w TV.Pojedynek będzie można obejrzeć na platformie Twitch,z którą federacja potwierdziła współpracę.
Roman Reigns został oskarżony przez jednego z dilerów, o bycie jego klientem.Sam zawodnik i WWE na razie milczą.Czekamy na rozwój sprawy.Najprawdopodobniej chodzi o sterydy.
0
@Kajtek77 Jeżeli to prawda to WWE i tak zamiecie wszystko pod dywan, bo nie pozwolą na to, aby na światło dzienne wyszła wiadomość, że twarz ich federacji miała związek z niedozwolonymi środkami, a pamiętamy że w przeszłości Roman miał już problemy z dopingiem o ile mnie pamięć nie myli.
0
@BartqRKO To nie był doping ale masz rację,niedozwolone środki (leki na ADHD).Mam nadzieję że to jednak nie prawda,bardzo lubię Romana.W sterydy osobiście nie wierzę (Reigns nie wygląda na jakoś super przepakowanego).Co ciekawe w niedzielę zatrzymano jego kuzyna,Jeya Uso, który prowadził auto pod wpływem alkoholu.Tego alkoholu była taka ilość że u nas nie podlega to karze...
0
@Kajtek77 Dla mnie to mogłoby się coś ciekawego zacząć dziać na SD bo obecnie to jest jakaś parodia :P
0
@Barteo Osobiście SD przeglądam w jakieś 20 minut.RAW wydaje się lepiej zaplanowane no i ma lepszy roster.Jeśli nie wzmocnią SD jakimiś zawodnikami to będzie klapa.W ME ciągle te same osoby no i oczywiście tag team match aby ich tam wszystkich upchać.Osobiście przeniósłbym na SD Revival,Balor Club i Jeffa Hardyego.