La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

40

Emiliano Rigoni o Messim:'' "Nie gra z nami na zgrupowaniach na konsoli, to zbyt poważny człowiek na takie chłopięce zabawy. Ale lubi z nami rozmawiać, zawsze powie coś miłego, dopinguje. I często pije Mate" [@KatherineAFC] :)

3

@BarcaInfo Ps4 czy Xbox !? :D

3

@ShawnC Tylko Pegasus!!

0

@ShawnC Przeważnie widząc zdjęcia ze zgrupowania to grają na PS4 :D

1

@BarcaInfo "Nie gra z nami na zgrupowaniach na konsoli, to zbyt poważny człowiek na takie chłopięce zabawy."

Teraz czuję się głupio, bo właśnie czekam na kuriera z FIFĄ :(

7

@KamQiX Nie przejmuj się, tak tylko powiedział, żeby podkreślić wielkość Messiego. Poważni mężczyźni przecież nie farbują sobie włosów na fikuśne kolory :)

0

@KamQiX FIFA 18 to porażka niestety :/ a FUT i ta wolna gra mnie tak denerwuje, że czasami mam ochote wywalic tą konsolę za okno

konto usunięte

2

@BarcaInfo Co on opowiada? Sam Leo mówi, że lubi sam i z kolegami grać chociażby w Fifę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?