- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
2
Tak sobie czytam LR i się zastanawiam. Co w takim razie powiecie o sportowcach którzy zginęli, np kierowca rajdowy. Też mógł siedzieć w biurze, pracować "jak człowiek", a on narażał swoje życie dobrowolnie i robił to głównie z pasji. Przykład losowy, możecie tam wstawić każdy chociaż trochę niebezpieczny sport.
29
@patrykp695 Widzę, że po moralizowaniu przyszedł czas na bezsensowne porównania.
5
@patrykp695 I pewnie jeździł też bez pasów, kasku i innych takich tam niepotrzebnych rzeczy...
Teraz rozumiesz? Nie chodzi o pasję, ale o głupotę.
2
@marcinv6 W samej formule 1 było ponad 50 wypadków smiertelnych, czyli oni wszyscy też byli głupi?
5
@patrykp695 Nie, jednak nie zrozumiałeś. Przeczytaj może jeszcze raz...
3
@patrykp695 Przykład idiotyczny, a nie losowy. Nikt tu nie piętnuje uprawiania niebezpiecznych sportów, tylko porywanie się na nie bez odpowiedniego sprzętu i zabezpieczenia. Pokaż mi kierowcę rajdowego jeżdżącego bez kasku i pasów.
1
@Misanthrope To mu napisałem właśnie, ale nie ogarnia. ;)
3
@marcinv6 Jezu, ale on nie miał tylko butli z tlenem i miał lekki zestaw biwakowy. Tysiące himalaistów wchodzi takim stylem. Nie poszedł tam w klapkach i bez wyposażenia.
0
@sebasek99 Sprawdziłem - masz rację.
Dokładnie 9876 himalaistów takim stylem wchodziło zimą na Nanga Parbat...
1
@marcinv6 Zawsze musi być pierwszy raz. Rok temu Mackiewicz był blisko. Nie mówiąc o tym, że inne osmiotysieczniki takim sposobem zostały zdobyte.
0
@Misanthrope Wiesz czym jest wyprawa alpejska? i jakie musi spełniac wymogi by była tak nazywana?
6
@MarioVeB! Tak, wiem. Wiem też jakie ryzyko jest z nią związane i dlaczego decydowanie się na nią zimą nie jest rozsądnym pomysłem. Teraz wie to też Mackiewicz.