La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

2

Tak sobie czytam LR i się zastanawiam. Co w takim razie powiecie o sportowcach którzy zginęli, np kierowca rajdowy. Też mógł siedzieć w biurze, pracować "jak człowiek", a on narażał swoje życie dobrowolnie i robił to głównie z pasji. Przykład losowy, możecie tam wstawić każdy chociaż trochę niebezpieczny sport.

konto usunięte

29

@patrykp695 Widzę, że po moralizowaniu przyszedł czas na bezsensowne porównania.

konto usunięte

5

@patrykp695 I pewnie jeździł też bez pasów, kasku i innych takich tam niepotrzebnych rzeczy...
Teraz rozumiesz? Nie chodzi o pasję, ale o głupotę.

2

@marcinv6 W samej formule 1 było ponad 50 wypadków smiertelnych, czyli oni wszyscy też byli głupi?

konto usunięte

5

@patrykp695 Nie, jednak nie zrozumiałeś. Przeczytaj może jeszcze raz...

konto usunięte

3

@patrykp695 Przykład idiotyczny, a nie losowy. Nikt tu nie piętnuje uprawiania niebezpiecznych sportów, tylko porywanie się na nie bez odpowiedniego sprzętu i zabezpieczenia. Pokaż mi kierowcę rajdowego jeżdżącego bez kasku i pasów.

konto usunięte

1

@Misanthrope To mu napisałem właśnie, ale nie ogarnia. ;)

3

@marcinv6 Jezu, ale on nie miał tylko butli z tlenem i miał lekki zestaw biwakowy. Tysiące himalaistów wchodzi takim stylem. Nie poszedł tam w klapkach i bez wyposażenia.

konto usunięte

0

@sebasek99 Sprawdziłem - masz rację.
Dokładnie 9876 himalaistów takim stylem wchodziło zimą na Nanga Parbat...

1

@marcinv6 Zawsze musi być pierwszy raz. Rok temu Mackiewicz był blisko. Nie mówiąc o tym, że inne osmiotysieczniki takim sposobem zostały zdobyte.

konto usunięte

0

@Misanthrope Wiesz czym jest wyprawa alpejska? i jakie musi spełniac wymogi by była tak nazywana?

konto usunięte

6

@MarioVeB! Tak, wiem. Wiem też jakie ryzyko jest z nią związane i dlaczego decydowanie się na nią zimą nie jest rozsądnym pomysłem. Teraz wie to też Mackiewicz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?