La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

24

Oficjalnie: Kadra Barcelony do końca sezonu po zimowym okienku transferowym: https://pbs.twimg.com/media/DU9thZfXcAALFzB.jpg '

Można śmiało powiedzieć,że to okienko było udane. Do idealnego brakowało tylko trochę lepszej sprzedaży piłkarzy,ale nie można narzekać.

4

@BarcaInfo Jeśli się weźmie pod uwagę, że to zimow okienko, to jest nawet bardzo udane.

0

@BarcaInfo Na sprzedaż zawodników trzeba narzekać. To nieporozumienie, że wypożycza się takich piłkarzy jak Arda czy Deulofeu. Na plus oczywiście, że Barcelona kupiła teraz Coutinho, a nie w lecie gdzie by cena była znacznie wyższa, Mina to jedna wielka niewiadoma, nie wiadomo jak sobie poradzi na europejskich stadionach, boje się że będzie po prostu za wolny na Barcelone, ale miejmy nadzieję że nadrobi to wygranymi pojedynkami główkowymi, strzelonymi bramkami oraz rozegraniem.

0

@sewciu50 To idź i zmuś kogoś żeby kupił tych zawodników ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?