La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

konto usunięte

10

Ja Was serio niektórych nie ogarniam, zawsze jakieś ale. A to formacja zła, a to skład zły...No ludzie. Przecież to nie jest FIFA, że się wstawi gracza do nowej drużyny i on od razu śmiga, na decyzje trenera może wpłynąć nawet to, że dany zawodnik się nie wyspał albo miał rano sraczkę.

Coutinho odbył kilka-kilkanaście treningów z drużyną, z Alaves było widać, że jeszcze nie do końca rozumie się z kolegami i nie przyswoił wszystkich schematów. W dodatku, mamy mniej niż 72 godziny odpoczynku do derbów, a fajnie, by choć jeden z pary: Andres - Cou był wypoczęty, bo nam pomoc znów będzie leżeć. Trochę zaufania do Ernesto, bo chyba swoją ciężką i wspaniałą pracą na to zasłużył.

7

@barcafan_89 To co ma robić, żeby zgrać się z zespołem? Siedzieć na ławce? XD

2

@sewciu50 A to co ma powiedzieć Iniesta który jest w formie, a ma iść na ławkę bo przyszedł nowy ? :D Nie mów mi że moglibyśmy zagrać obu w pierwszym składzie bo to absurd, chyba że Coutinho znowu miałby grać na prawym skrzydle i potykać się o siebie z Messim

0

@Bykunn Nie widzę problemu, żeby Coutinho zagrał na lewym skrzydle, tylko Valverde uparł się na tego Albe na lewej. Już wcześniej było to widać, gdy wystawiał Deluofeu i Dembele na prawym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?