La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

20

Wszyscy tu gadają, że gramy źle a według mnie to ch** prawda. Gramy bardzo dobrze. Oni wyglądają jak dzieci. Bronią i grają taką żałosna piłkę, że nie wiem. Ustawić autobus każdy może. To szkoda, że zespół grający w półfinale gra taką beznadziejna piłkę. Jak muszą się czuć kibice Valencii. Gramy tak spokojnie, pewnie w obronie, jesteśmy opanowani. Brakuje gola. Szkoda tylko, że Chelsea też będzie tak grała a dla mnie takie drużyny nie powinny istnieć. Albo grasz o wygraną albo przegrywasz. Nie ma, że nie chcesz wygrać. To jest dramat według mnie, aby czołowy zespół w Hiszpanii oraz zapewne mistrz Anglii grały taka piłkę.

6

@Katalonik97 A dla mnie to nic nienormalnego. Chcesz wygrać? Stosujesz taką taktykę, która sprawi, że będziesz miał szansę w starciu z faworytem. Jak widać na przykładzie Valencii, na razie z ich punktu widzenia sytuacja jest całkiem dobra, czyli taktyka działa.

konto usunięte

0

@Katalonik97 No właśnie nie każdy :)
Wielu próbowało i kończyło się po 2,3,4 do 0.
jenyyy... Barca gra słabo i trzeba to przyznać... grają na wyjeździe u lidera... jak mieli podejść do tego meczu?
Alba chyba się naoglądał Realu i wrzutkami Benzemy szuka.

0

@Katalonik97 W sumie masz rację, brakuje tylko jednego małego elemenciku, dokładnego podania, precyzyjnego strzału ale w drugiej ich w końcu rozpracują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?