La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

0

Wczoraj wieczorem pisałem o tym że Lewy odejdzie z Bayernu latem. Oj jakie dostałem komentarze. Zreszta jak zawsze gdy pisze. Dzisiaj Robert na pierwszej stronie Marci. Przypadek?

0

@Janiama Bo to Narca. Oni kazdego kto dla bialych moglby zagrac to wystawia.

0

@Janiama Uważam że o 1-2 lata za późno decyduje się na taka przeprowadzkę. Też nie zdziwiłbym się gdyby Robert odszedł a w tym czasie Bayern wygrał LM.

konto usunięte

0

@VamosGirl Trudno było odejść przed rokiem czy też dwoma. Real stawial ns Benzeme a i Robert mial nadzieję na coś więcej. Teraz widząc co się dzieje z ligą niemiecką sentymenty się kończą. Real musi wygrywać teraz a nie za kilka lat. Dlatego nawet 30 letni pilkarz jest dla nich ważny.

1

@Janiama Wątpię w to, że Real wyłoży 100mln+ na gracza który ma 30 lat, bo Bayern na pewno dużo pieniędzy zażąda za napastnika z top3. Prędzej ruszą po Icardiego który jest dużo młodszy i pewnie w podobnej cenie.

Pożyjemy zobaczymy, ale w mojej opinii to Real nie zdecyduje się na taki ruch.

Jakby się sugerować okladkami gazet, to w Barcelonie grałby: Verratti, Cuadrado, Bellerin, Thiago Silva itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?