La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

konto usunięte

0

Jak typujecie wtorkowe i środowe mecze LM? Według mnie tylko w jednym meczu wygrają goście, a mianowicie Liverpool z Porto. W pozostałych przypadkach typuję zwycięstwa gospodarzy :)

0

@katall_96 A City? Jak dla mnie zjedzą Basel

konto usunięte

0

@Drahenfelst Byłem przekonany, że City jest gospodarzem tego meczu :D Oczywiście uważam, że City zdecydowanie wygra, dzięki za poprawienie :D

3

@Drahenfelst A PSG ?? xD

3

@Cwaniak4 Od dawna mam przeczucie,że Real przejdzie to PSG na spokoju,oby było błędne.

1

@Drahenfelst czyli myslisz podobnie jak ja, PSG owszem- sa w mega formie i maja naprawde dobra ofensywe. Jednak ogladajac ich mecze doszedlem do wniosku, ze czesto brakuje im doswiadczenia.

1

@Szczepano PSG już w meczach z mocniejszym rywalem pokazywało,że ma problemy,porażka z Lyonem,cudem wydarty remis z Marsylią.Z Bayernem wygrali,gdy Ci byli w kryzysie,gubili punkty nawet w lidze,a jak Bayern wrócił do formy,to już porażka.Wniosek taki,że klepią musztardy z Dijon po 8:0,ale z mocniejszym przeciwnikiem zawsze mają problemy.

0

@Drahenfelst dokladnie, zobaczymy w srode jak im pojdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?