- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
6
Klasyfikacja punktowa po 18/102 konkurencji IO
1. Norwegia 98
2. Niemcy 80
3. Kanada 74
4. Holandia 60
5. USA 52
6. Francja 36
7. Japonia 33
8. Szwecja 26
– Olimpijczycy z Rosji 26
10. Włochy 22
11. Czechy 20
12. Austria 18
13. Australia 16
14. Szwajcaria 13
15. Korea Południowa 12
– Finlandia 12
17. Polska 9
– Nowa Zelandia 9
– Kazachstan 9
20. Słowacja 7
21. Węgry 4
– Chiny 4
23. Belgia 3
24. Wielka Brytania 2
– Słowenia 2
26. Izrael 1
igrzyska24.pl
2
@samueleto Norwegia i Niemcy tak jak w klasyfikacji medalowej - na czele, a Polska? Ani medali ani punktów - niestety te Igrzyska zapowiadają się bardzo słabe, oby Polscy skoczkowie zdobyli jakiś medal (może dwa?) bo inaczej serio mogą być to najgorsze IO w 21 wieku, a w tym wieku póki co z każdych IO Polacy przywozili co najmniej 2 medale:
Salt Lake City 2002 - srebro, brąz
Turyn 2006 - srebro, brąz
Vancouver 2010 - złoto, srebro x3, brąz x2
Soczi 2014 - złoto x4, srebro, brąz
Pjongczang 2018 - ?
0
@Showman Miały być ,,pewne" 2-3 medale a będziemy drzyć o to żeby nie wrócić bez żadnego.
2
@Showman Medal w drużynie to pewniak.
3
@Criss18Barca Mnie sport nauczył, że nie ma w tym pewniaków - fakt wydaje się, że powinnyśmy skończyć konkurs drużynowy co najmniej na 3 miejscu ponieważ poza Norwegią i Niemcami pozostałe drużyny wydają się słabsze lub mniej równe/nie kompletne ale pamiętasz konkurs drużynowy z Soczi? Tam Norwegowie i Słoweńcy skakali bardzo słabo, a mimo to nie zdobyliśmy medalu mimo, że mieliśmy na prawdę mocny skład - pokonała nas trochę sensacyjnie Japonia, który miała cały skład kontuzjowany/chory - to była nasza wielka porażka mimo najlepszego miejsca w historii drużynowego na IO ale jak pokazał tamten konkurs, w sporcie nie ma nic pewnego, trzeba to sobie wywalczyć bo inaczej znowu można skończyć jak w minioną sobotę...
5
@Criss18Barca Medal na skoczni normalnej też miał być pewny. Co więcej, kilka osób zastanawiało się czy obok Kamila stanie Dawid, czy może Stefek. Owszem, wiem jakie były warunki, nie jestem jakimś sceptykiem, bo kocham skoki, bardzo liczyłem na ten medal i te rozstrzygnięcie było bardzo złe do przyjęcia. Ale to jest sport. A w sporcie może zdarzyć się wszystko, jak nie warunki, to np. dyskwalifikacja zawodnika jak Polacy w Ruce. Możliwości jest dużo, możemy zostać Mistrzami Olimpijskimi, a możemy zająć 4 miejsce. Liczę na chłopaków, że dadzą po prostu z siebie wszystko :)
0
@Criss18Barca no nie powiedzialbym .To sa Igrzyska, Slowency moga zaskoczyc, do tego Norwegia i Niemcy. Chociaz Polska jest oczywiscie faworytem.
1
@Rakitic2211 Dokładnie - to, że w sobotę była loteria to najlepszy przykład na to jakim loteryjnym sportem są skoki i tutaj tym bardziej nie ma pewniaków.
Mówisz, że ludzie zastanawiali się kto obok Kamila stanie na podium, a ja powiem więcej - po 1 serii mieliśmy aż dwóch skoczków na dwóch pierwszych miejscach, czytałem trochę internet - wielu zastanawiało się kto będzie mistrzem -Hula czy Stoch?
Jak się skończyło? Wszyscy wiemy, loteria loterią ale właśnie to są skoki - tutaj pewniaków nie ma - gdyby nie było wiatru to kto wie ale był i tego się nie zmieni.