- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 661 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 661 Culés
3
zaczyna sie lamentowanie pod tekstem o Messim ktory nie strzelil gola bramkarzowi Chelsea od 5 lat K...a naprawde ludzie ogarnijcie sie. Rozumiem ze FCB nie gra tak dobrze jak ostatnio ale zeby pisac o porazce 4-1 przed rozpoczeciem meczu? Ja osobiscie tez mam mieszane uczucia ale w glebi serducha wierze w nas. Niektorzy chyba pisza o porazce zeby w razie prawdziwosci swoich wypocin moc potem napisac: a nie mowilem!!!! Wierzmy ze bedzie dobrze, a poza tym nie tylko my chcemy wygrac LM.
0
@drobiazdzek Jeśli chodzi o wynik to ja również nie jestem najlepszej myśli ale gadanie o Messim, że nie pokonał kogoś tam to głupota. Wystarczy spojrzeć na taką samą sytuację przed naszymi meczami z Arsenalem kiedy to Messi nie strzelił Cechowi od kiedyś tam, a wiemy jak to się skończyło.
0
@rado_Barca no wiem tak jak napisalem ze ostatnie nasze wyniki to meczarnie ale do cholery pisac ze 4-1 dla chelsea to by bylo juz naprawde zle poza tym co to za kibic ktory tak zle zyczy swojej druzynie
0
@drobiazdzek Wiesz, myślę że nikt tego nie życzy Barcelonie ale za pewne obawiają się tego dwumeczu jak zresztą zapewne większość z nas i trochę za bardzo dają ponieść się emocjom i ostatnim wynikom obu drużyn.
0
@rado_Barca nie no ja sie zgadzam co do watpliwosci bo one zawsze sie pojawiaja jak druzyna gra slabiej, chodzi mi o te teksty typu ze sa kopaczami jak z ekstraklasy itp. a teraz wyobraz sobie sytuacje ze rzecywiscie wylatujemy z LM, to EV bedzie do odstrzalu. Chelsea to nie Porto, Basel czy Besiktas, wiec mozemy z nimi przegrac i trzeba zawsze miec to na uwadze zeby potem nie byc zawiedzionym. Ale trzeba tez po cichu wierzyc ze bedzie dobrze
0
@drobiazdzek Dokładnie. Chociaż EV na pewno nie wyleciałby tylko i wyłącznie po odpadnięciu z LM. Chyba tylko i wyłącznie wtedy gdybyśmy nie wygrali w tym sezonie zupełnie nic.