La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

4

Ja bym postawił na Vidala, solidny w ofensywie i w defensywie też coś popracuje, dużo biega, jest szybki, uzupełnia się z Roberto dobrze, jak Sergi nie zdąży wrócić, to Vidal się cofnie i ogarnie w miarę PO a na tej stronie jest największe zagrożenie Chelsea w postaci Edena Hazarda.

Gomes w ofensywie nic nie daje(Messi to nawet nie patrzy w jego kierunku) a w defensywie że swoją zwrotnością i szybkością Hazard wkręci go w murawę.

Paulinho, gdy nie strzela bramek, to jego występy są dyskretne, nie widać go. Podobno dużo biega i odbiera, ale dla mnie to trochę mit, bo Paulinho w tym sezonie ma średnio 1 odbiór na mecz a dla porównania Messi ma średnio: 0.7 odbioru na mecz.
Lepiej jakby wszedł z ławki.

A Dembele, to nadal wielka niewiadoma, na pewno jest najgorszy z nich w pracy defensywnej, jego atutami są umiejętności ofensywne, których jeszcze nie mógł pokazać i raczej nie ryzykowałbym z wystawianiem go na taki mecz, gdzie Chelsea postawi autobus i ciężko mu będzie się rozpędzić + jest kompletnie nie zgrany z drużyną.

Ja wybrałbym Vidala, zobaczymy jaki plan ma Valverde.

konto usunięte

0

@D10SLEO Ja bym nawet dał Vidala na PO a Roberto przed niego, jakby co Roberto się wróci a w ataku/rozgrywaniu/utrzymaniu piłki Roberto jest bardziej kreatywny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?