La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

0

Ja nie chcę na siłę bronić Weroniki Nowakowskiej bo fakty są takie, że dostała zmianę na 1 miejscu, a skończyła na 7 ale czy po poniedziałkowej drużynówce w skokach narciarskich także całą winę zwalaliście na Kamila Stocha?

Przypominam, że Kamil dostał drużynę na 2 miejscu, a po jego skoku skończyliśmy na 3 lokacie.

Krótko mówiąc także jestem zły ale pamiętajcie o tym, że to Krystyna Guzik biegła karną rundę, a nie Weronika, a na strzelnicy loteria niestety była.
Po konkursie na skoczni normalnej też winę zwalaliście na Kamila Stocha i Stefana Hulę bo skończyli na 4 i 5 miejscu, a nie pozycjach na których byli po 1 serii?

Niestety - strzelanie w Biathlonie podczas wiatru jest tak samo loteryjne jak skakanie na skoczni - gdyby zawody były rozgrywane w sprawiedliwych warunkach to byśmy nie mieli żadnych szans na medal (może minimalne), a tak długo żyliśmy nadzieją - szkoda, że walczyły jak nigdy, a skończyły jak zawsze.

konto usunięte

6

@Showman Różnica jest taka że skoczkowie skończyli na podium tam bardziej zadecydowały obliczenia komputerowe niż słabszy skok Kamila...

A co do warunków byly równe dla wszystkich zawaliła Nowakowska i tyle

konto usunięte

12

@Showman Tylko że w drużynówce Kamil miał świetny skok i srebro przegrał minimalnie. Nowakowska zjechała kilka pozycji w dół, mając dużo większą przewagę od Stocha

konto usunięte

0

@Showman Według mnie nie ma co porównywać. Kamil w oddał bardzo dobry skok w 1 serii i bardzo nas zbliżył do walki o 2 miejsce. Na dodatek Stoch nie nagrywa filmów, w których obraża kibiców, a też różnie w jego karierze bywało.

0

@Showman Weronice dostaje się za tą jej wypowiedź skierowaną do narzekających kibiców, a po Kamilu było widać pokorę i złość na siebie za drugi skok w drużynówce.

Sportowcy powinni być wzorem a Weronika w ostatniej wypowiedzi nim nie była, gdyby zdobyła medal pokazała by że nie tylko gada ale i robi a tak wyszła klapa. Dziś warunki pogodowe były ciężkie ale na ostatnią zmianę znacząco się poprawiły.

konto usunięte

2

@KierownikLucas Skąd wiesz, że się poprawiły? Ja widziałem, że wszystkie biatlonistki dosyć długo czekały zanim oddały strzał, a także dalej pudłowały.
Jak masz jakieś dane na ten temat to poproszę - chętnie się zapoznam.

A do Nowakowskiej to ja zrozumiem, że krytyka będzie za ten filmik ale jakoś nie wielu ją krytykowało do dzisiaj - jak straciła szanse na medal to wszystko się wylało - gdyby pierwsze trzy popsuły wszystko, a Nowakowska już nic nie mogłaby zrobić to nikt by nie krytykował.
A Kamil Stoch? Wiem, że skok był bardzo dobry ale nie zasłaniajmy się warunkami - Niemiec po prostu był lepszy ale jego nie krytykujecie bo nic złego nie powiedział. Zawsze tak jest.

0

@Showman Ja się zgadzam w 100%. Krytykowanie w drużynówce poszczególnych zawodników jest bez sensu. Nie bez powodu nazywa się to konkursem drużynowym

0

@Showman O warunkach mówili w studio po biegu, poza tym było widać że śnieg już nie padał a to spore ułatwienie.
Zgadzam się że na Nowakowską hejt się nasilił po tym jak spadła z 1 na 7 miejsce ale wiele osób oczekiwało że skoro jest najlepszą naszą biatlonistką to pokaże to na trasie i strzelnicy a nie tylko przed kamerą.

Stoch jest bohaterem narodowym pokroju Adama Małysza za to czego dokonał dla polskiego sportu (a czego nie zrobiła pani Nowakowska) więc jemu kibice wybaczą nieco więcej, poza tym Kamil nigdy nie wyrażał się w takim tonie do kibiców mimo iż nie zawsze było kolorowo. Osoby reprezentujące nasz kraj na arenach sportowych powinny się także odpowiednio prezentować poza arenami zmagań.

0

@Showman Ja tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?