- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1714 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1714 Culés
10
Amerykański Washington Times zestawił biało-czerwoną flagę i polskie godło ze swastyką. Ja prld jak się nie znają na historii to pokiego grzyba się odzywają.
http://prostozmostu24.pl/skandaliczna-okladka-artykul-amerykanskim-dzienniku-foto/
11
@lucas/catalan To są celowe działania a nie brak wiedzy.
0
@lucas/catalan Jeśli ktoś zna angielski polecam przeczytać w oryginale. Tylko niektórym przyda się melisa.
https://www.washingtontimes.com/news/2018/feb/20/why-polands-new-holocaust-law-is-a-mockery/
5
@sidzej Dobra, Ale ta swastyka przy godle to nic?
1
@lucas/catalan najwyraźniej :D
6
@lucas/catalan No cóż... artykuł już dawno powinien zostać usunięty, a gazeta powinna wystosować przeprosiny w kierunku Polski, ale nie mamy na to niestety wpływu.
Powtórzę się i po raz nie wiem już który powiem, że każdy rząd po 89 jest za to częściowo odpowiedzialny. Nikt nie zrobił nic. Ludzie na całym świecie mają bardzo ubogą wiedzę o Holokauście. Przykładowo w Stanach jeśli ktoś słyszał o Polsce, Holokauście i obozach, to myśli, że za wszystko winna jest właśnie Polska, o czym przekonałam się na własnej skórze rozmawiając z grupą studentów uniwersytetu Columbia. Już dawno powinna zostać stworzona organizacja promująca polską kulturę i szerząca rzetelnie polską historię z naciskiem na okres IIWŚ.
2
@lucas/catalan Autor tekstu powinien odpowiedzieć przed sądem. Może niektórzy dwa razy zastaowiliby się nad tym co piszą.
0
@sidzej Popieram.