La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

0

Wie ktoś kiedy Antonella i Leo zostaną po raz 3 rodzicami? Bo już chyba miała niedługo urodzić. Pewnie wtedy Messi by nie grał w najbliższym meczu tak jak było w przypadku narodzin Mateo. Wtedy wyszedł w drugiej połowie na Atletico i strzelił bramkę. Czyżby historia miała się powtórzyć?

0

@Lola120 Z tego co się orientuje to nie jest znany termin porodu, można tylko domniemywać, pierwsze głosy o ciąży były w sierpniu także idąc tym tokiem to można obstawiać albo kwiecień albo maj.

0

@barceloonka92 Właśnie jestem ciekawa bo potwierdzili ciążę chyba we wrześniu ale ktoś mówił że urodzi na początku marca.

0

@Lola120 Tak? Nie słyszałam tych doniesień. Oceniając po tym zdjęciu dodanym przez Antonelle we wrześniu to miała malutki brzuch ale kto wie może i tak. Ja postawie na kwiecień ;)

0

@barceloonka92 Czyli pewnie wiadomość o narodzinach będzie z zaskoczenia :) Gdy ogłosili imię na instagramie to już miała spory brzuch a tym bardziej trudniej to ocenić gdy nie pokazuje się nigdzie, zdjęć też nie wstawia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?