La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

97

Leo Messi: ''Teraz staram się być "mniej samolubny" i zależy mi na tym,żeby grać bardziej pod drużynę niż ona pode mnie i częściej asystować moim kolegom. Wciąż gram tak jak zawsze, ale trochę zmieniła się moja rola,ponieważ teraz staram się kreować grę dla zespołu.'' [La Cornisa]

37

@BarcaInfo Chyba najbardziej kompletny zawodnik jakiego widziałem. Jest niesamowity! :)

0

@Sawik_10 Brakuje tylko tego, zeby rozgrywal, asystowal I strzelal jako obronca.

0

@Rewolucja123 I jeszcze grał na bramce:)

0

@Piotr,1985 Wyrobi sobie licencje bramkarza na ostatni rok jego kariery. :P

0

@Rewolucja123 I wtedy będzie Lionel Messi "Bond" licencja na bramkarza. Tak mi się jakoś:))

konto usunięte

1

@BarcaInfo Ale ta skromność bije od Leo, bardzo mi to imponuje , lubie takie zachowania w futbolu. Teraz stara sie byc mniej samolubny? To on kiedys byl samolubny? , to jest fenomen pilkarza który stawia dobro druzyny ponad własne. Profesjonalista.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?