- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 897 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 897 Culés
16
- Pedro po meczu w Lidze Mistrzów odwiedził swoich kolegów w szatni. Hiszpan miał przekazać,że wiele by dał,żeby być w tej szatni. Piłkarz jest szczęśliwy w Chelsea,ale nadal czuje wielką sympatię do klubu z którym wygrał wszystko. [RogerTorello]
- Plan na letnie okienko transferowe:
• Zmniejszyć liczbę piłkarzy do 21/22 graczy. Włączyć Alene do pierwszej drużyny i korzystać z piłkarzy rezerw. Klub chce dać szansę młodym piłkarzom w pierwszej drużynie.
• Kupić Griezmanna
• Na sprzedaż: Rafinha, Deulofeu, Douglas,Gomes, Digne (tutaj zależy wszystko od piłkarza. Niektórzy chcą,żeby został ale alternatywą w przypadku jego odejścia jest Juan Miranda),Denis, Alcacer. [MD]
0
@BarcaInfo Wykupić Pedro jeszcze :P Myślałem ze jeszcze napiszesz .
0
@BarcaInfo Jakoś mi się to nie widzi. Valverde już w tym sezonie pokazuje, że młodzież nie ma czego szukać.
7
@Lisek Tylko zobacz ile teraz mamy piłkarzy w zespole,szczególnie pomocników. Jeśli odejdzie taki Gomes,Denis to już jest miejsce dla Aleny. Reszta pewnie będzie dostawać minuty w Pucharze Króla np. taki Arnáiz. Jeśli odejdzie Digne to wejdzie za niego młody Miranda bo wątpię,że Barca kupi Alabe.
0
@BarcaInfo To, że mamy tylu pomocników nie oznacza, że mają grać oni. Na słabszych rywali powołania dla Alenii czy Oriola to powinien być priorytet. Nawet kosztem odesłania Gomesa czy Denisa na ławkę. Z nich pożytku nie będzie, a z młodych zawsze coś może być.
1
@Lisek Denis cały czas w tym sezonie jest pomijany. Co do Gomesa to najwidoczniej spełnia wymagania Valverde dlatego jest powoływany. Mam nadzieje,że jak Alena dostanie szansę w przyszłym sezonie to ją wykorzysta. Bo gdy teraz dostawał kilka minut to moim zdaniem grał średnio. Większe wrażenie zrobił na mnie Arnáiz.
0
@BarcaInfo Ja jestem przekonany, że Alena pokaże na co go stać, ale potrzebuje po prostu trochę więcej czasu niż kilkanaście minut przykładowo w CdR. Powinien wyjść w podstawie na słabych rywali u boku choćby Iniesty i wtedy więcej zdobędzie umiejętności niż podczas 10 treningów z pierwszą drużyną.
6
@Lisek Valverde pokazuje, że młodzież nie ma czego szukać? Serio? Praktycznie w każdym treningu pierwszej drużyny bierze udział zawodnik rezerw. Szans młodzieży i tak dał już więcej niż Enrique. Kadra jest zbyt szeroka, a przecież taki Denis czy Gomes mimo tego, że są słabi to też chcą grać. Alena praktycznie cały czas trenuje z zespołem i dostawał szanse, to samo Arnaiz. Szansę dostał także Cucurella i Oriol. Valverde dobrze wie na kogo stawiać i z rezerw szanse dostają zawodnicy najbardziej utalentowani i najlepsi. W przyszłym sezonie zawodnikiem pierwszej drużyny będzie Alena i możliwe, że Arnaiz. Po sprzedaniu Paco, Vidala, Gomesa, Denisa czy Vermaelena minuty w pierwszym zespole na pewno będą dostawać zawodnicy rezerw. Po ewentualnym odejściu Digne'a realne szanse na awans ma Miranda lub Cucurella. W przyszłym sezonie po uszczupleniu kadry minuty uważam, że będzie dostawał Abel Ruiz, Riqui Puig, Cuenca, Oriol Busquets i pewnie kilku jeszcze zawodników. Valverde lubi pracować z młodzieżą i tylko głupi by tego nie zauważył. Niestety na większe liczby minut dla zawodników Barcy B w tym sezonie nie pozwala wielkość kadry.
0
@BarcaInfo Najlepszym rozwiązaniem w przypadku odejścia Digne jest Lucas Hernández, który może grać zarówno na lewej obronie jak i na środku obrony. Piłkarz lewonożny taki zmiennik Alby i Umtitiego. Wtedy pytanie czy zostaje Mina czy wypożyczenie, jeżeli idzie na wypożyczenie to ściągnąć De Ligta.
0
@BarcaInfo Alternatywą dla Digne'a nie jest Cucurella?
Komentarz usunięty przez użytkownika