- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1461 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1461 Culés
0
Cieszę się, ze Sampaoli nie objął Barcelony...
1
@masq A dlaczego miałby objąć?
19
@Hegemon Był wymieniany wśród następców Lucho.
7
@masq Trener może i dobry ale trochę ma paranoje na Messiego ;)
1
@kuba1624 Wiesz, że kiedyś w jednej gazecie pisali, że wieloryb w Wiśle pływa. Obydwie informacje tak samo prawdziwe.
0
@Hegemon A ja się nauczyłem jednego. Nie wszystko w piłce co nie zostało dopięte, a było o tym w mediach jest fejkiem. Świadczą o tym wywiady z piłkarzami często wypowiadają się w tonie: "rzeczywiście było też zainteresowanie ze strony.... "
1
@masq A ja się nauczyłem jednego. Sprawdzać w kilku źródłach, ale tych poważnych, a nie w hiszpańskich szmatławcach.
1
@Hegemon Dlaczego uwazasz, ze Sampaoli nie był jednym z kandydatów?
1
@kuba1624 Mam powody, żeby tak uważać. Ale zostawię to dla siebie.
0
@Hegemon "Wiem, ale nie powiem". Super argumenty. Na tej zasadzie możesz uważać wiele rzeczy, które nic nie mają wspólnego z prawdą.
1
@kuba1624 Dla mnie wystarczy, że wiem. A tłumaczyć się Tobie nie mam zamiaru. I w zasadzie mam w nosi co o tym myślisz.
0
@Hegemon To po co piszesz coś, czego potem nie chcesz uzasadnić? Jak tak masz w dupie zdanie innych, to pozostaw swoje myśli dla siebie.
1
@kuba1624 Mam ochotę to piszę.
1
@kuba1624 I nie napisałem, że mam w d... zdanie innych, tylko konkretnie Twoje zdanie.
0
@Hegemon Bo nie umiesz uzasadnić swojego, dlatego moje masz gdzieś. Brawo Ty.
1
@kuba1624 Ja umiem i odpowiednim ludziom z tej strony uzasadniłem. Tobie nie mam zamiaru.
0
@Hegemon Odpowiednim ludziom haha. A ja czemu nie jestem odpowiedni, jeżeli można wiedzieć? :D
1
@kuba1624 Nie jestes tak samo wykatkowy jak inni najwidoczniej.