La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

8

Ale kopanina ja pier*olę...

0

@Katalonik97 No to jest dokładne podsumowanie pierwszej połowy. Jak w studio powiedzą coś innego to będę w szoku

1

@Katalonik97 Bądźmy realistami. Taka gra to najwyżej na 2 miejsce w grupie. Gramy dno. Glik jest w sumie dobrym obrońcą, ale musiałby się udać do psychologa Busquetsa to by mi głowę inaczej ustawił. Co do Lewego, też słabo. Nie ma Bayernu, nie ma Roberta.

0

@Katalonik97 Ciekawa teza na Lewandowskiego. W szczególności, że był najlepszym strzelcem w eliminacjach do mistrzostw świata :D

0

@Homeopata8989 Zobaczymy ile strzeli na mundialu.

1

@Katalonik97  Tyle Januszostwa w tak krótkim poście jeszcze dawno nie przeczytałem.

0

@Katalonik97 Nie musi strzelać na mundialu. On już dawno temu obalił twoją tezę.

0

@Homeopata8989 Daleko mu do najlepszych graczy. Gra w tym Bayernie już czwarty chyba sezon a LM dalej nie ma. W finałach ginie jak plama po Vanishu.

0

@Katalonik97 Ronaldo brazylijski też ligi mistrzów nie wygrał, a grał w Interach, Realach i Barcelonach. Lewandowski nastukał 100 bramek w 121 meczach dla Bayernu. Kosmiczna statystyka, podobna do statystyk Suareza z Barcelony. Obaj to kosmici, jeżeli chodzi o typowe "9", z sentymentu wybiorę El Pistolero, ale Lewy to absolutnie czołówka świata.

0

@Homeopata8989 Może i tak. Fajny skromny chłopak. Życzę mu, aby udało się na tych mistrzostwach, ale.. Zobaczymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?