La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

konto usunięte

92

Piszczek o przedłużonym kontrakcie. "Przedłużyłem umowę z BVB o rok, bo właśnie do 2020 roku będzie mnie stać grać na wysokim poziomie. Zakończę karierę w Borussi Dortmund. 2020 to dobra data ku temu. Później wracam do Polski i pogram jeszcze dla frajdy dla moich Goczałkowic. Z zawodowym futbolem nie będzie miało to jednak wiele wspólnego. Będę pasował do tego czwartoligowca, którego jestem wychowankiem. - Kicker

konto usunięte

100

@Socjopata Ale ja tego Piszczka szanuję, mało kto zachowuję taka normalność

1

@Pusshi awans murowany :D

34

@Pusshi I to jest wzór. Tak samo jak Kuba. Ale niektórzy Polscy piłkarze powinni mieć zakaz wypowiadania się. Taki Glik, który nie mógł przeżyć, że to skoczkowie zostali drużyną roku albo Lewy, który uważa, że nie wygrywa nagród bo jest Polakiem i miał w życiu ciężko. Nie mówiąc już o Bońku.

konto usunięte

7

@PatrychoO Dokładnie mega cenię Piszczka za jego postawę przez całą karierę, szkoda że nie mogliśmy go zobaczyć w jakimś większym klubie, ale i tak na podwórku europejskim sporo osiągnął.

4

@Socjopata Facet wie o co chodzi w sporcie i kiedy zejść ze sceny. Jeśli faktycznie na końcu popyka sobie w swoim dawnym klubie to będzie niejako podziękowanie za to, że dali mu szanse.

konto usunięte

3

@PatrychoO To jest prawdziwy przykład sportowca. O Bońku to szkoda w ogóle mówić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?