- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
3
Benjamí A - Real Madrid (2-0) - https://x.com/FCBarcelonaB/status/980145369148354560
Skrót meczu naszych młodzików :)
0
@BarcaInfo Żeby chociaż kiedyś choć jeden z nich przebił się do pierwszego składu. ;)
0
@Lisek Jest dużo perełek, ale prawda jest taka, że pierwszy skład ewentualnie Barca B zweryfikuje czy będzie, któryś na podobnym poziomie co Xavi - Iniesta czy Busquets. Bojan też wymiatał w młodzikach i wszyscy wiemy jak potoczyła się jego kariera. Tak samo Deulofeu itd.
0
@BarcaInfo Bojan w pierwszej drużynie mimo wszystko trochę pokazał. Pierwszy skład to weryfikacja czy jesteś na najwyższym światowym poziomie czy jednak tylko na światowym poziomie
0
@Lisek Moim zdaniem nie ma co się nakręcać na zawodnika ze szkółki jeśli w niej wymiata. Czas pokaże czy faktycznie tak super gra w szkółce przełoży się na pierwszy skład. Kilka nazwisk sobie zapamiętam i zobaczymy gdzie za kilka lat Ci piłkarze się znajdą. W ostatnich latach to Roberto i Thiago piłkarze ze szkółki pokazali, że mogą grać na najwyższym poziomie. Reszta rozeszła się do średnich klubów.
0
@BarcaInfo Słuszne podejście. No chyba, że było się Messim i po prostu byłeś zbyt dobry, żeby grać z rówieśnikami. ;)
0
@Lisek Messi to inna historia :D Ale teraz ciężko będzie, żeby jakiś piłkarz, który wejdzie ze szkółki miał zbliżony poziom co Xavi - Andres czy Busquets. To też była duża zasługa Pepa. Liczę, że Alena coś pokaże bo widać, że chłopak ma poukładane w głowie.