La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

2

Jak wczoraj zagrał S.Roberto na lewej stronie obrony ?
a Semedo w gazie ?

10

@VamosGirl Semedo bardzo dobre spotkanie

5

@VamosGirl Roberto bardzo przyzwoicie, On widać nieźle gra wszędzie. Semedo jak najbardziej w gazie. Przy bramce mógł trochę szybciej wracać, a tak to bardzo bardzo dobrze. Fajna współpraca z Dembele na skrzydle

konto usunięte

5

@VamosGirl Semedo zyskał ostatnio duża pewność siebie. Gra na luzie, dosyć pewnie w obronie, chociaż przy bramce dla Leganes nie wrócił się do obrony.

5

@VamosGirl Semedo trochę zawinił przy straconej bramce, bo za bardzo wysoko chciał odebrać piłkę. No i jeszcze przy jednej sytuacji źle ocenił lot piłki i piłkarz Leganes go przeskoczył, ale piłka poszła na szczęście nad bramką.

3

@VamosGirl Semedo bardzo dobry mecz. Wrócił Portugalczyk z początku sezonu, w którym się zakochaliśmy, a to cieszy. Warto dodać, że Dembele rozumie się z nim dużo lepiej niż z Roberto. Tak naprawdę wczoraj wszyscy zagrali dobrze poza Suarezem, który zagrał tragicznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?