La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

1

Niezła ta Barca, grają w Rzymie i cisną Romę aż miło, tamci nawet nie mogą do piłki dojść i auty obijają, pressing jak za Pepa...oh wait...
A tak już bardziej na poważnie to zero wyprowadzenia, zero pressingu, zero składnych akcji - nie gramy nic. Nie chcę nawet myśleć co to będzie jak siądzie na nas tak Real w lidze czy inna mocna ekipa w półfinale LM (daj Boże ten półfinał). Roma, 4 drużyna z Serie A, bez żadnego nazwiska z topu robi z nami jak na razie co chce. Trochę się w piłkę kopało - wiadomo, że to nie będzie trwało cały mecz, bo koło 55-65 minuty Rzymianie siądą i wtedy tylko się modlić by dalej było 0:1 i by ich DOBIĆ. Ale nie, że skromnie 1:1 i tyle - oddać im tą połowę i (tak jak m.in Realowi) załadować ze 3 bramki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?