La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

5

Tak rozmyślam nad tą porażką i nie wiem do tej pory - JAK to się stało? Ja rozumiem, że jest gorszy dzień i grasz z mocnym Realem, piekielnie taktycznym Juventusem, z minimalistycznym Atleti czy nawet z mega ofensywnym PSG i zdarzy się porażka. Ale KIM w europejskim futbolu od wielu lat jest AS Roma (z całym szacunkiem)? Kim oni są dla Barcy? Małym szczurem na tle Rekina? Niemowlakiem w objęciach matki? Przecież to drużyna o klasę gorsza - już nie mówie o potencjale, ale nawet taktycznie czy technicznie...

Nie wspominając o doświadczeniu, bo u nas pół kadry to już nie ma gdzie trzymać medali. Oczywiście gratulacje dla Rzymian - oni o ten awans walczyli, w przeciwieństwie do nas i to oni są zasłużonym zwycięzcą tego ćwierćfinału. Tylko dalej po głowie krąży mi pytanie - JAK?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?